Veli & Öğretmen İletişimi

VELİ GÖRÜŞME

Okulumuzda birinci dönem ve ikinci dönem “Genel Öğrenci Değerlendirmesi” amacıyla, bireysel veli toplantısı yapılır. Bu toplantıda öğrencinin velisi, sınıf öğretmeni, psikoloğumuz ve okul müdürü de hazır bulunur. Bireysel toplantıda, öğrencinin bir dönem boyunca göstermiş olduğu gelişim aşamaları değerlendirilir. Ayrıca veli veya öğretmenin ihtiyaç duyması halinde, dönem içerisinde de veli-öğretmen görüşmeleri yapılır. Her öğretmenin, veli görüşme gün ve saati vardır. Bu saatler velilerimizle paylaşılacaktır.

VELİ BÜLTENİ

Her ay rehberlik servisinin düzenlediği rehberlik bülteni ve kadromuzun oluşturduğu aylık bülten velilerimize dağıtılmaktadır. Aylık bültende, gelecek ayda neler yapılacağı sınıflarımızda hangi konuların işleneceği, drama, deney ve bilim günü çalışmaları, proje ödevleri, şenlik, kutlama ve duyurular, aylık yemek listesi yer almaktadır. Velilerimiz, bu bültenlerden okulumuzda yapılan eğitim ve öğretim faaliyetlerini takip edebilirler ve çocuklarının çalışmalarına destek olabilirler.

OKULUMUZUN FACEBOOK SAYFASINDAKİ PAYLAŞIMLAR

Öğrencilerimizin günlük yaptığı tüm aktivitelere ait görsel paylaşımlar sadece velilerimizin bulunduğu Facebook sayfasında paylaşılmaktadır.

 

GÜN İÇERİSİNDE SINIF ÖĞRETMENİ İLE İLETİŞİM

Velilerimizin gün içerisinde telefon ile sınıf öğretmenlerine ulaşmak istemeleri halinde

  1. Şube için 0 216 642 4109 no’lu telefondan Asiye Hanım ile
  2. Şube için ise 0216 640 43 70 no’lu telefondan Arzu Hanım ile iletişime geçebilirler.
error: Web Sayfamızdan İçerik Kopyalanması Yasaktır!