Pınar SOYDAN

Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunu olan kurucumuz yüksek lisansını ‘Eğitim Yönetimi ve Denetimi’ alanında tamamlamıştır. Mesleğinin 16. yılında olan Pınar Soydan son 6 yıl Bilfen Eğitim Kurumları’nda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmıştır.

Kendisini anaokulu açma fikrine yönelten en büyük etken oğlu Bora’dır. Oğlu için hayalini kurduğu her şeyi ‘Parlak Adımlar Anaokulu’nda gerçekleştirmeyi hedefleyen kurucumuzun aynı amaçla yola çıkan Çiğdem Korkmaz Pakiş’le öncelikle veli olarak yolları kesişmiş ve sonrasında bu yolda el ele yürümeye karar vermişlerdir. Yıllardır çocuklarla bir arada olan Pınar Soydan bu mesleği en iyi şekilde yapabilmenin yolunun ‘İçimizdeki Çocuk Sevgisi’nden geçtiğine inanmaktadır. Kadrosunu oluştururken de bu konuya özellikle dikkat etmiştir.

Kurucumuzun en büyük hedefi anne sıcaklığı ve sevgisi ile dolu güvenli bir ortamda; mutlu, özgüvenli, kendisine ve çevresine duyarlı, sorumluluklarının bilincinde çocuklar yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır.

error: Web Sayfamızdan İçerik Kopyalanması Yasaktır!